O nas

logo_600_black

KONSULTING BIZNESOWY

Prowadzimy intensywne działania poparte kilkunastoletnim doświadczeniem i gronem ekspertów tworzących najbardziej kompleksową ofertę dla firm.

WISSEN (wiedza):

szkolenia biznesowe, językowe, rozwijanie kompetencji i wiedzy to klucz do sukcesu organizacji. Stałe aktualizowanie i rozwijanie wszelkich umiejętności zawodowych i wokół zawodowych jest podstawą funkcjonowania w biznesie.

KOMMUNIKATION (komunikacja):

to podstawa dzisiejszego biznesu i funkcjonowania w społeczeństwie. Nigdy wcześniej w historii ludzkości umiejętności komunikacyjne nie były tak istotne. Pomagamy w zdobyciu odpowiednich sprawności językowych, ale również uczymy sprawnego komunikowania pracowników organizacji oraz wdrażamy systemy komunikacyjne. Audytujemy organizacje pod kątem przepływu informacji i systemu zarządzania nią. Wdrażamy ulepszone systemu komunikacji. Realizujemy obsługę PR.

BISINESS (biznes):

realizujemy zaawansowany konsulting biznesowy, ze szczególnym naciskiem na marketing, sprzedaż, komunikację b2b i b2c (w tym PR) realizowany przez grono doświadczonych ekspertów, którzy stale monitorują i współtworzą trendy nowoczesnego biznesu. Opieramy się o najnowsze metody, badania i wiedzę. W gronie ekspertów managerowie i eksperci pracujący dla czołowych marek, konsultanci doradzający liderom branż, mający wyraźny wpływ na ich sukces rynkowy.